Zagospodarowanie ogrodu

Wyjątkowe projekty i aranżacje ogrodów w Szczecinie

Po wykonaniu pierwszych podstawowych czynności związanych z ukształtowaniem terenu i zapoznaniu się z glebą, następuje czas na zagospodarowanie powierzchni według projektu i naszej wizji -  pięknego, wymarzonego ogrodu. Budowa altan i ścieżek na wzniesieniu może rozpocząć się po pół roku od usypania skarpy i pagórków. Ziemia musi osiąść pod własnym ciężarem. Jeśli poszczególne elementy małej architektury do ogrodu zostaną zamontowane za wcześnie mogą po osunięciu się ziemi zostać narażone na połamanie lub popękanie. Lawendowy Gaj oferuje usługi i prace ogrodowe dotyczące zagospodarowania ogrodu w tym:

ścieżki, nawierzchnia, schody

systemy nawadniania, zbiorniki i oczka wodne

architektura (altany, domki drewniane, wiaty, place zabaw)

roślinność (trawa, drzewka, krzewy)

oświetlenie

ogrodzenie

Zagospodarowanie Ogrodu Szczecin 01
Zagospodarowanie Ogrodu Szczecin 02
Zagospodarowanie Ogrodu Szczecin 03
Zagospodarowanie Ogrodu Szczecin 04

Szereg innowacyjnych pomysłów, projektów i rozwiązań to zalety naszej firmy Lawendowy Gaj, która gwarantuje spełnienie oczekiwań i zapotrzebowań wszystkich Klientów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu mamy możliwość zagospodarowania każdego ogrodu. Dopasowujemy style ogrodów i budowli, projektujemy altany i trejaże. Wykonujemy zaplanowane budowle ogrodowe takie jak schody, pergole czy stawy. Układamy też nawierzchnie. Dzięki tym elementom ogród staje się dużo atrakcyjniejszy i wygodny w użytkowaniu. Detale mają kluczowe znaczenie w aranżacji małych ogródków. Dlatego też pomagamy w doborze i wyborze roślinności do ogrodu, organizujemy przestrzeń opierając się na własnych nieszablonowych pomysłach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Szczecinie.

Profesjonalne zagospodarowanie terenu wokół domu

Z projektem wiąże się zagospodarowanie całej przydomowej działki, zarówno ogrodu za domem jak i zieleni przed budynkiem. Aranżacja powierzchni należy do najprzyjemniejszych i wykończeniowych prac ogrodowych. Używając wyobraźni możemy stworzyć wizję wymarzonego ogrodu. Lawendowy Gaj pomoże Wam ją zrealizować!

Jeśli poszukujecie Państwo wyjątkowych inspiracji i marzycie o pięknym ogrodzie polecamy usługi i prace ogrodnicze Lawendowego Gaju w Szczecinie. Odpowiedni dobór roślin, dopasowanie stylu do otoczenia i budynku, wyodrębnienie odpowiedniej ilości miejsca na trawnik, a także elementy konstrukcji małej architektury takie jak ławki, altany i pawilony ogrodowe to tylko część naszej pracy. Ogród powinien być oazą spokoju i wypoczynku. Wymarzonym miejscem, w którym będzie się spędzać przyjemne chwile na świeżym powietrzu wraz z najbliższymi, dlatego też warto poświęcić mu dość wiele uwagi i czasu. Warto zlecić projekt zagospodarowania przydomowego terenu prawdziwym fachowcom i specjalistom.

Motorówki Szczecin