Grille i wędzarnie ogrodowe

Funkcjonalne grille i wędzarnie do ogrodów

Grille i wędzarnie ogrodowe cieszą się coraz większą popularnością szczególnie wiosną i latem, kiedy można sobie pozwolić na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu wraz z bliskimi i przyjaciółmi. Posiadając w ogrodzie grilla można przygotować w zaciszu własnego ogrodu pyszne posiłki bez konieczności przyrządzania ich w kuchni. Natomiast wędzarnia umożliwi przygotowanie mięsa, ryb, serów czy smacznych wędlin według własnego uznania.

Lawendowy Gaj to firma z ogromnym doświadczeniem, która wykona całą aranżację ogrodu. Zajmujemy się profesjonalnym planowaniem i projektowaniem całej przydomowej powierzchni. Do prac ogrodowych podchodzimy z zamiłowaniem, dlatego też każde zlecenie jakie wykonujemy jest dopracowane ze starannością i dokładnością. W budowie grilla czy wędzarni bardzo ważne jest, aby wybrać:

miejsce w ogrodzie (lokalizacja)

materiał slużący do wykonania grilla czy wędzarni

projekt grilla czy wędzarni

konstrukcja grilla czy wędzarni

Grille Wedzarnie Ogrodowe Szczecin 01
Grille Wedzarnie Ogrodowe Szczecin 02
Grille Wedzarnie Ogrodowe Szczecin 03
Grille Wedzarnie Ogrodowe Szczecin 04

Grill może pełnić funkcję także dekoracyjną. Solidnie wykonany, z dobrej jakości materiałów może służyć w ogrodzie przez wiele długich lat. Jeśli marzą Państwo o takiej konstrukcji w swoim przydomowym azylu zapraszamy do zapoznania się z ofertą ludzi z pasją i zamiłowaniem do wszystkiego co związane jest z ogrodnictwem.

Projekty i nowoczesne konstrukcje grillów i wędzarni – Lawendowy Gaj

Lawendowy Gaj oferuje profesjonalne usługi ogrodnicze, dotyczące pielęgnacji ogrodów i projektów malej architektury. Stosujemy innowacyjne i najlepsze rozwiązania. Wsłuchujemy się w oczekiwania i potrzeby naszych Zleceniodawców oferując wysokiej jakości produkty. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy ogród jest inny.

Nasze realizacje wykonywane są starannie, ze szczególną dbałością o najdrobniejsze elementy. Grille i wędzarnie w wykonaniu ekipy z Lawendowego Gaju cieszą się solidną konstrukcją i estetyką wykonania. Jeśli potrzebują Państwo specjalistów od ogrodnictwa i architektury ogrodowej zapraszamy do kontaktu z nasza firmą!

 • Profesjonalny ogrodnik Szczecin z szerokim wachlarzem usług

  Prace ogrodowe, wbrew pozorom wymagają specjalistycznej wiedzy, co pozwoli uzyskać nie tylko estetyczny, ale także trwały efekt. Nie każdy czerpie przyjemność z pracy w ogrodzie i woli to zadanie powierzyć innym. I tutaj pojawia się nasza rola - ogrodnik Szczecin z Lawendowego Gaju, chętnie podejmie się założenia ogrodu od podstaw lub zajmie się pielęgnacją ogrodu istniejącego. Jako znawcy tematu, wykonujemy badanie gruntu, dzięki czemu wiemy jakie gatunki kwiatów najlepiej będą się rozwijać na danym terenie. W przypadku ziemi złej jakości wskazane jest jej nawożenie, aby podnieść jej walory odżywcze. Nie stronimy od zajęć bardziej technicznych, jak np. montaż oświetlenia, systemów nawadniających czy architektury ogrodowej. Umiejętne rozplanowanie wszystkich elementów, pozwoli na stworzenie ogrodu jak z bajki.

  Ogród przydomowy jest zazwyczaj miejscem spotkań rodzinnych, azylem stworzonym do relaksu, dlatego warto wygospodarować odrębną przestrzeń do tego przeznaczoną. Może to być wyposażona altanka lub zadaszenie z elementami wypoczynku. Lawendowy Gaj to firma, którą tworzą osoby z pasją, sporządzimy projekt, który będzie odzwierciedleniem marzeń. Dużą popularnością cieszą się oczka wodne lub fontanny, które pięknie prezentują się na tle zieleni. Nasz ogrodnik Szczecin, sprosta każdemu zleceniu.

 • Trawniki z rolki Szczecin - skorzystaj z usług ogrodniczych Lawendowego Gaju

  Zajmujemy się szeroko pojętymi pracami ogrodowymi. Na długiej liście naszych zadań jest wykonywanie trawników z rolki. Niewątpliwym atutem tej formy tworzenia trawników jest natychmiastowy efekt, wystarczy odpowiednio rozłożyć rolki z trawą i cieszyć się pięknym wyglądem soczystej zieleni. Trzeba jednak wiedzieć, które gatunki traw sprawdzą się najlepiej na danym terenie, znaczenie ma także fakt, do czego docelowo ma służyć murawa. Czy jej cel jest głównie dekoracyjny, czy będzie użytkowana np. do zabaw czy sportu. Założenie trawnika z rolki w Szczecinie można zlecić naszej firmie, chętnie służymy poradą w doborze najlepszych rozwiązań. Nasi wykwalifikowani ogrodnicy podejmą się także wysiewu trawy, jednakże w tym przypadku na jej wzrost i końcowy rezultat trzeba będzie poczekać. Gwarantujemy fachowe podejście do tematu.

  Założenie ogrodu z pozoru może wydawać się proste, jednak trzeba orientować się w wielu sprawach i sama znajomość gatunków roślin nie wystarczy. Teren pod ogród powinien być dobrze przygotowany i wyrównany, aby podczas opadów nie gromadziła się woda. Gleba powinna być odżywiona, oczyszczona z chwastów i korzeni, warto zamontować praktyczne systemy nawadniania, poprowadzić ścieżki, itp. Założenie ogrodu to długotrwałe prace, więc dla przyspieszenia efektu, można pokusić się o założenie trawinka z rolki.

 • Praktyczne systemy nawadniania ogrodowego w Szczecinie dla Twojej wygody

  Systematyczne podlewanie roślinności w całym ogrodzie jest koniecznością, ale trzeba przyznać że jest też uciążliwe i czasochłonne. Proponujemy zamontowanie systemu nawadniania, który wykona tę czynność, abyś mógł się cieszyć czasem wolnym, a rośliny mogły dostać codzienną porcję wody. Montaż sytemu nawadniania w Szczecinie wykona firma Lawendowy Gaj, która może także wskazać optymalne rozwiązania do Twojego ogrodu. Rozplanujemy każdy element, aby system obejmował cały obszar ogrodu. Niewątpliwą zaletą jest fakt, iż automatyka pozwala na wprowadzenie potrzebnych danych, jak np. częstotliwość podlewania, czas trwania oraz określić pory dnia. Parametry można w każdej chwili zmienić i dopasować do aktualnych potrzeb, np. podczas deszczu. Jak widać montaż takiego systemu ma wiele zalet.

  Lawendowy Gaj powstał z zamiłowania do ogrodnictwa, zadbaliśmy o branżowe wykształcenie i wyposażyliśmy firmę w szereg przydatnych maszyn, urządzeń i akcesoriów. Wszystko to pomaga nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Staramy się, aby każdy Klient korzystający z naszych usług był usatysfakcjonowany. Zajmujemy się nie tylko montażem systemów nawadniania w Szczecinie, ale także nasadzaniem roślin, architekturą ogrodową, pielęgnacją ogrodów, itp. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych i firm.

Motorówki Szczecin