Zakładanie i pielęgnacja ogrodów

Projektowanie i realizacja ogrodów w Szczecinie

Firma Lawendowy Gaj zajmuje się zakładaniem ogrodów przydomowych od podstaw. Przygotujemy dla Państwa oryginalny projekt, który będzie odzwierciedlał Wasze pomysły i wytyczne. Jeśli nie macie własnej wizji na ogród, to po obejrzeniu terenu, może zaproponować nasze rozwiązania. Naszym celem jest, aby efekt końcowy łączył w sobie funkcjonalność z walorami estetycznymi. Projektowanie ogrodów to czysta przyjemność, jeśli posiada się odpowiednią wiedzę dotyczącą roślin, gleb, wyobraźnię przestrzenną i umiejętność planowania. Nasza ekipa to specjaliści w dziedzinie projektowania i ogrodnictwa, więc bez obaw można powierzyć nam to zadanie. Możemy wykreować dla Was ogród:

w stylu nowoczesnym

w stylu angielskim

w stylu wiejskim

w stylu pustynnym

Pielegnacja Ogrodow Szczecin 01
Pielegnacja Ogrodow Szczecin 02
Pielegnacja Ogrodow Szczecin 03
Pielegnacja Ogrodow Szczecin 04

Ziemię, przed posadzeniem roślin warto jest odpowiednio przygotować i użyźnić ją adekwatnie do potrzeb. Zakładanie ogrodu wymaga użycia różnorodnych narzędzi. Posiadamy sprzęt, który ułatwia nam działanie, dzięki czemu nasza praca przebiega sprawnie i szybko. Nasadzanie roślin czy zakładanie trawników, to tylko część naszych działań, zajmujemy się bowiem także szeroko pojętą architekturą ogrodową, która ma kluczowe znaczenie dla estetyki i funkcjonalności ogrodu.

Pielęgnacja zieleni w ogrodach i całoroczny serwis pielęgnacyjny

W ramach pielęgnacji ogrodów podejmujemy się różnych działań. Jednym z nich jest nawożenie ziemi, co pozytywnie wpływa na wzrost i jakość wszystkich posadzonych w niej roślin. Najlepsze są nawozy naturalne, które zawierają szereg składników odżywczych. Dla lepszego efektu przekopujemy ziemię szpadlem lub w przypadku większego obszaru glebogryzarką i mieszamy nawóz  z ziemią. Tym sposobem ogród jest dobrze przygotowany na nowe nasadzenia.

Nasza firma prowadzi całoroczny serwis pielęgnacyjny, jeśli więc chcesz opiekę nad swoim ogrodem powierzyć specjalistom, to informujmy, że jesteśmy do Twoich usług. Wykonujemy sadzenie i przesadzanie roślin, pielimy z chwastów, wykonujemy różnego rodzaju prace porządkowe. Ogród wymaga opieki, nie tylko w sezonie wiosennym, ale w każdej porze roku. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Motorówki Szczecin