Zieleń w przestrzeni publicznej

Zielono mi… czyli wypełnienie zielenią przestrzeni publicznej w Szczecinie

Miejsce, które ozdobione jest zielenią, wpływa na nas kojąco i relaksacyjnie. Zieleń jest nieodzownym elementem przestrzeni publicznej i w znacznym stopniu poprawia wizerunek każdego miejsca. Szczególnie, jeśli roślinność jest dobrze dopasowana i współgra z otoczeniem. Tworząc projekt rozmieszczenia klombów, rabatek czy krzewów, trzeba uwzględnić nie tylko aspekt estetyki, ale także funkcjonalności. Dobór roślinności powinien być dokonany w oparciu o rodzaj gleby, częstotliwość działań pielęgnacyjnych, narażenie na zanieczyszczenia, zacienienie.

Roślinność w mieście, to swoisty filtr powietrza z którego korzystają wszyscy ludzie. Miejmy na uwadze także to, że pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, więc pomysłowo zagospodarowana przestrzeń zielona w otoczeniu działa naszą korzyść. Dlatego nasza oferta skierowana jest między innymi do firm. Lawendowy Gaj podejmuje się działań, mających na celu zagospodarowanie przestrzeni publicznej zielenią, w takich miejscach jak:

otoczenie budynków użyteczności publicznej

otoczenie budynków biurowych

osiedla mieszkaniowe

Zielen W Przestrzeni Publicznej 01
Zielen W Przestrzeni Publicznej 02
Zielen W Przestrzeni Publicznej 03
Zielen W Przestrzeni Publicznej 04

Lawendowy Gaj tworzą ludzie, dla których ogrodnictwo jest pasją, dlatego każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem i sposobnością do wcielenia w życie naszych pomysłów. Naszym celem jest takie zaprojektowanie przestrzeni, aby wszystkie jej elementy  współgrały ze sobą, a zieleń nawiązywała do stylu budynków i dotychczasowych elementów, podnosząc walory estetyczne miejsca. Gwarantujemy, że zaprojektowane przez nas obszary wpasują się w otoczenie, a cała realizacja przeprowadzona będzie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zieleń miejska w naszych rękach - profesjonalne usługi ogrodnicze

Praca, której podłożem jest pasja daje wiele satysfakcji i sprawia, że zaangażowanie pracowników jest większe, przynosząc tym samym najlepsze efekty. W naszych głowach rodzą się nietuzinkowe pomysły, które realizujemy dla Was. Zajmujemy się nie tylko nasadzeniem roślin czy zakładaniem trawników, oprócz zajęć czysto ogrodniczych, podejmujemy się także kładzenia ścieżek, schodków dekoracyjnych czy murków. W przestrzeni miejskiej pięknie prezentują się kompozycje roślinne w donicach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, opracowując projekt w taki sposób, by w pełni odpowiadał wytycznym i wymaganiom Klientów. W razie potrzeby służymy pomocą i podpowiedzią - czasem warto zdać się na wiedzę i doświadczenie.

Nasza oferta skierowana jest do wspólnot mieszkaniowych, właścicieli budynków, różnego rodzaju firm i instytucji. Sprawimy, że  teren za który jesteście odpowiedzialni zyska nowy, atrakcyjny wygląd i będzie miejscem stawianym za wzór. Działamy terminowo i efektywnie. Oferujemy korzystne warunki współpracy, które omawiane są podczas wstępnych rozmów, ponieważ lubimy sytuacje jasne i przejrzyste. Zagospodarowanie zieleni w przestrzeni publicznej w Szczecinie, z całą pewnością warto zlecić naszej firmie.

Motorówki Szczecin