Nasadzenia ogrodowe

Usługi zagospodarowania terenu i roślinności w ogrodzie

Firma Lawendowy Gaj zajmuje się profesjonalnym nasadzaniem ogrodowym wszelkiego rodzaju roślinności i zieleni zarówno w przydomowych ogródkach, jak i na terenach publicznych. Z ogromną dokładnością podchodzimy do powierzonych nam zleceń przygotowując solidnie podłoże pod nasadzenia ogrodowe oraz glebę. Usługi ogrodnicze wykonujemy na podstawie projektu i wytycznych naszych Klientów. Posiadamy, także mnóstwo własnych pomysłów i nowoczesnych rozwiązań. Wykonujemy nasadzenia

drzew i krzewów

roślin ozdobnych

roślin iglastych i liściastych

roślin owocowych

Nasadzenia Ogrodowe 01
Nasadzenia Ogrodowe 02
Nasadzenia Ogrodowe 03
Nasadzenia Ogrodowe 04

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie nasadzenia ogrodowego różnego rodzaju roślinności. Posiadamy niezbędny sprzęt do koszenia i wykonywania czynności pielęgnacyjnych ogrodu. Kilkuletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalne wykonywanie usług ogrodniczych w woj. zachodniopomorskim.

Nasadzanie roślin czy zakładanie trawników, to tylko część naszych działań, zajmujemy się bowiem także szeroko pojętą architekturą ogrodową, która ma kluczowe znaczenie dla estetyki i funkcjonalności ogrodu, a także ochroną roślin przez cały rok.

Nasadzenia ogrodowe w Szczecinie - wykonywanie usług na wysokim poziomie

Jednym z działań jakie podejmujemy przy nasadzaniu ogrodowym jest nawożenie ziemi, co pozytywnie wpływa na wzrost i jakość wszystkich posadzonych w niej roślin. Najlepsze są nawozy naturalne, które zawierają szereg składników odżywczych. Dzięki nim ogród jest dobrze przygotowany na nowe nasadzenia.

Wykonujemy szereg usług ogrodniczych takich jak; sadzenie i przesadzanie roślin. Pielimy z chwastów, wykonujemy różnego rodzaju prace porządkowe, zakładamy trawniki z rolki. Ogród wymaga opieki, nie tylko w sezonie wiosennym, ale o każdej porze roku. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszą firmą.

 • Ogrodnik w Szczecinie – kompleksowe usługi dotyczące pielęgnacji ogrodów

  To co wyróżnia nas spośród konkurencyjnych firm to przede wszystkim szczególne zamiłowanie oraz pasja do roślinności i ogrodów. Ogrodnictwo dla naszej ekipy nie jest tylko i wyłącznie zawodem, ale także sposobem na pomocy ludziom w organizacji terenu wokół ich domów. Ogrodnik w Szczecinie – Lawendowy Gaj to szereg kompleksowych usług ogrodniczych wykonywanych z najwyższą dbałością o każdy detal. Wykonujemy przycinanie krzewów, drzew oraz żywopłotów, kosimy i zakładamy trawniki, pomagamy w doborze architektury ogrodowej, dbamy o zagospodarowanie terenów zieleni, a także zajmujemy się pielęgnacją i formowaniem roślin. O każdy ogród dbamy z należytą starannością. Zależy nam na jakości wykonywania usług i zadowoleniu naszych Klientów.

  Zagospodarowanie ogrodu jest niezwykle ważnym czynnikiem. Aby dokonać tego w należyty sposób trzeba mieć o tym pojęcie i ciekawy pomysł na ogród. Ogrodnik Szczecin to wyjątkowe projekty ogrodów i aranżacja terenu wokół budynków. Potrafimy dopasować styl ogrodu do miejsca i oczekiwań Zleceniodawców. Zajmujemy się projektowaniem altan i drenaży, a także ścieżek, schodów oczek wodnych i pergoli. Usługi ogrodnicze – Lawendowy Gaj wykonywane są na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Wszystkie zlecenia realizowane są w oparciu o obszerną wiedzę i bogate doświadczenie w branży. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 • Automatyczne systemy nawadniania ogrodowego Szczecin – instalacja

  Każdy kto marzy o pięknym ogrodzie, z zadbanymi i wypielęgnowanymi roślinami powinien pomyśleć między innymi o montażu systemu nawadniania ogrodowego. Dzięki zainstalowaniu zraszaczy zieleń ma zapewnioną wodę praktycznie przez cały czas. Taka forma podlewania roślinności jest niezwykle wygodna i tania. Dla osób, które cenią swój cenny czas jest to idealna propozycja. Lawendowy Gaj wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferuje montaż i instalację systemu nawadniania ogrodowego w Szczecinie. Takie zadania najlepiej powierzyć profesjonalistom oraz osobom, które na tej technologii dobrze się znają. Jeśli poszukujesz idealnego systemu do swojego przydomowego terenu i chcesz zapomnieć o problemach związanych z ciągłym podlewaniem roślin – zapraszamy!

  Zraszacze i dobrej jakości systemy nawadniania ogrodowego w Szczecinie są w stanie w zupełności odmienić sposób pielęgnacji ogrodów i przestrzeni zielonych znajdujących się wokół domu. Lawendowy Gaj oferuje innowacyjne i dobrej jakości systemy do nawadniania trawy, krzewów i kwiatów, które potrafią skutecznie zapewnić im cykliczne podlewanie, ale również wpłynąć na systematyczność i intensywność podawania wody. Zajmujemy się instalowaniem systemów automatycznych i sterowanych ręcznie. W przypadku tych pierwszych nawadnianie jest o wiele prostszą i szybszą opcją, która kierowana jest dzięki sygnałom sterowników.

 • Od najlepszych producentów trawniki z rolki Szczecin

  Lawendowy Gaj to firma z długoletnim doświadczeniem, pasją i zamiłowaniem do ogrodów, która oferuje profesjonalne zakładanie i pielęgnowanie trawników zarówno tych z siewu, jak i z rolki. Być może jesteś właśnie na etapie kończenia budowy domu i rozmyślasz o pięknym zielonym terenie wokół niego?! Ekipa z Lawendowego Gaju jest gotowa do działania tj, projektowania, planowania i aranżacji Twojego ogrodu! Trawniki z rolki w Szczecinie są pełne zalet. Do głównych z nich należą łatwość w ich utrzymaniu, oszczędność i wysoka jakość wykonania odporna na deptanie. Trawniki z rolki posiadają gęstą i mocną trawę, która doskonale sprawdza się na terenach małych, jak i obszernych. Efekt założenia takiego trawnika z rolki wokół domu następuje natychmiastowo!

  Trawa od razu efektywnie się prezentuje i jest gotowa do użytkowania. Wolna jest od wszelkiego rodzaju szkodników, które tylko i wyłącznie niszczą wcześniej wyrównaną powierzchnię. Trawniki z rolki w Szczecinie można położyć praktycznie o każdej porze, z wyjątkiem czasu, gdy gleba jest zamarznięta. Podobnie jak w przypadku siania trawy i tutaj okolice należy porządnie wysprzątać, a teren wyrównać w taki sposób, aby nie dostawała się i nie zalegała na nim woda. Do każdego zlecenia nasi fachowcy podchodzą profesjonalnie służąc pomocą i doradztwem w branży ogrodniczej. Szczególnie oferujemy swoją pomoc w wyborze określonego typu trawy i miejsca jej założenia.

Motorówki Szczecin