Elementy wypoczynku

Idealna strefa wypoczynku w Twoim ogrodzie

Wiele posiadaczy ogrodu marzy o prywatnej, cichej i przytulnej strefie wypoczynku. Ogród jest miejscem, w którym często spędzamy wolny czas, zwłaszcza w ciepłe letnie dni. Nie tylko dbając i pielęgnując naszą roślinność ale często staje się on ostoją spokoju i ciszy. Miejscem, w którym można odpocząć. Przy projekcie ogrodu warto więc uwzględnić i zaaranżować miejsce wypoczynku. I tak oto może być on naszą samotnią, przytulnym zakątkiem albo miejscem spędzania przyjemnego czasu z przyjaciółmi.

Architekci z Lawendowego Gaju w Szczecinie dołożą wszelkich starań, aby urzeczywistnić każdy projekt, czy plan wymarzonego ogrodu. Wyposażeni w niezbędne do realizacji zadań urządzenia i maszyny świadczymy usługi ogrodnicze na terenie całego Szczecina. Pomagamy w aranżacji stref wypoczynkowych w ogrodach dobierając i projektując zestawy do relaksu. Meble ogrodowe i dekoracyjne detale, które mogą stać się elementem wypoczynku w ogrodzie to zazwyczaj:

stoły, krzesła

hamaki

fotele, kanapy, leżaki

Wypoczynek W Ogrodzie 01
Wypoczynek W Ogrodzie 02
Wypoczynek W Ogrodzie 03
Wypoczynek W Ogrodzie 04

Aby spędzać jak najwięcej chwil na powietrzu warto zainwestować w stół wokół, którego będzie można zasiąść z rodziną i znajomymi. Meble ogrodowe powinny być funkcjonalne i pasować do otoczenia. Przy wyborze ich należy pamiętać o tym, że są one ważną częścią kompozycji ogrodowej. Mogą być z różnego tworzywa, wszystko zależy od architektury i stylu otoczenia. Solidne i dobrze dobrane będą podkreślać walory ogrodu. Architekci i specjaliści naszej firmy Lawendowy Gaj ze starannością zaaranżują i podpowiedzą Państwu jak urządzić idealną strefę wypoczynku w ogrodzie.

Profesjonalny dobór mebli ogrodowych w Szczecinie

W zależności od stylu danego ogrodu, architektury i użytych materiałów nawierzchniowych w ogrodzie wybiera się stanowisko wypoczynkowe zaciszne i osłonięte wiatrem z dala od hałasu. Dla wielu osób ogród jest oazą spokoju, w której można odstresować się i odpocząć. Częścią rekreacyjną zazwyczaj jest przydomowy taras, na którym można spędzić miło czas. Wyposażenie i elementy wypoczynku do ogrodu odgrywają bardzo istotną rolę, dobór ich musi być przemyślany i zależy on od tego, w jaki sposób ukształtowany został teren wypoczynkowy. Nasi specjaliści pomogą w wybraniu takich mebli ogrodowych, aby zapewniły Państwu upragniony relaks i komfort ich użytkowania.

Do prac i usług ogrodniczych podchodzimy ze szczególną dbałością i starannością o każdy detal. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy pragną wyodrębnić w swoim ogrodzie miejsce relaksu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, angażując się i skupiając na realizacji danego projektu czy zlecenia, w taki sposób aby spełniały one określone wymagania i oczekiwania. Oferując korzystne warunki współpracy nasza firma – Lawendowy Gaj zaprasza do skorzystania z naszych usług. Marzysz o idealnej strefie wypoczynku w swoim ogrodzie, skontaktuj się z nami!

 • Profesjonalny ogrodnik Szczecin z szerokim wachlarzem usług

  Prace ogrodowe, wbrew pozorom wymagają specjalistycznej wiedzy, co pozwoli uzyskać nie tylko estetyczny, ale także trwały efekt. Nie każdy czerpie przyjemność z pracy w ogrodzie i woli to zadanie powierzyć innym. I tutaj pojawia się nasza rola - ogrodnik Szczecin z Lawendowego Gaju, chętnie podejmie się założenia ogrodu od podstaw lub zajmie się pielęgnacją ogrodu istniejącego. Jako znawcy tematu, wykonujemy badanie gruntu, dzięki czemu wiemy jakie gatunki kwiatów najlepiej będą się rozwijać na danym terenie. W przypadku ziemi złej jakości wskazane jest jej nawożenie, aby podnieść jej walory odżywcze. Nie stronimy od zajęć bardziej technicznych, jak np. montaż oświetlenia, systemów nawadniających czy architektury ogrodowej. Umiejętne rozplanowanie wszystkich elementów, pozwoli na stworzenie ogrodu jak z bajki.

  Ogród przydomowy jest zazwyczaj miejscem spotkań rodzinnych, azylem stworzonym do relaksu, dlatego warto wygospodarować odrębną przestrzeń do tego przeznaczoną. Może to być wyposażona altanka lub zadaszenie z elementami wypoczynku. Lawendowy Gaj to firma, którą tworzą osoby z pasją, sporządzimy projekt, który będzie odzwierciedleniem marzeń. Dużą popularnością cieszą się oczka wodne lub fontanny, które pięknie prezentują się na tle zieleni. Nasz ogrodnik Szczecin, sprosta każdemu zleceniu.

 • Trawniki z rolki Szczecin - skorzystaj z usług ogrodniczych Lawendowego Gaju

  Zajmujemy się szeroko pojętymi pracami ogrodowymi. Na długiej liście naszych zadań jest wykonywanie trawników z rolki. Niewątpliwym atutem tej formy tworzenia trawników jest natychmiastowy efekt, wystarczy odpowiednio rozłożyć rolki z trawą i cieszyć się pięknym wyglądem soczystej zieleni. Trzeba jednak wiedzieć, które gatunki traw sprawdzą się najlepiej na danym terenie, znaczenie ma także fakt, do czego docelowo ma służyć murawa. Czy jej cel jest głównie dekoracyjny, czy będzie użytkowana np. do zabaw czy sportu. Założenie trawnika z rolki w Szczecinie można zlecić naszej firmie, chętnie służymy poradą w doborze najlepszych rozwiązań. Nasi wykwalifikowani ogrodnicy podejmą się także wysiewu trawy, jednakże w tym przypadku na jej wzrost i końcowy rezultat trzeba będzie poczekać. Gwarantujemy fachowe podejście do tematu.

  Założenie ogrodu z pozoru może wydawać się proste, jednak trzeba orientować się w wielu sprawach i sama znajomość gatunków roślin nie wystarczy. Teren pod ogród powinien być dobrze przygotowany i wyrównany, aby podczas opadów nie gromadziła się woda. Gleba powinna być odżywiona, oczyszczona z chwastów i korzeni, warto zamontować praktyczne systemy nawadniania, poprowadzić ścieżki, itp. Założenie ogrodu to długotrwałe prace, więc dla przyspieszenia efektu, można pokusić się o założenie trawinka z rolki.

 • Praktyczne systemy nawadniania ogrodowego w Szczecinie dla Twojej wygody

  Systematyczne podlewanie roślinności w całym ogrodzie jest koniecznością, ale trzeba przyznać że jest też uciążliwe i czasochłonne. Proponujemy zamontowanie systemu nawadniania, który wykona tę czynność, abyś mógł się cieszyć czasem wolnym, a rośliny mogły dostać codzienną porcję wody. Montaż sytemu nawadniania w Szczecinie wykona firma Lawendowy Gaj, która może także wskazać optymalne rozwiązania do Twojego ogrodu. Rozplanujemy każdy element, aby system obejmował cały obszar ogrodu. Niewątpliwą zaletą jest fakt, iż automatyka pozwala na wprowadzenie potrzebnych danych, jak np. częstotliwość podlewania, czas trwania oraz określić pory dnia. Parametry można w każdej chwili zmienić i dopasować do aktualnych potrzeb, np. podczas deszczu. Jak widać montaż takiego systemu ma wiele zalet.

  Lawendowy Gaj powstał z zamiłowania do ogrodnictwa, zadbaliśmy o branżowe wykształcenie i wyposażyliśmy firmę w szereg przydatnych maszyn, urządzeń i akcesoriów. Wszystko to pomaga nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Staramy się, aby każdy Klient korzystający z naszych usług był usatysfakcjonowany. Zajmujemy się nie tylko montażem systemów nawadniania w Szczecinie, ale także nasadzaniem roślin, architekturą ogrodową, pielęgnacją ogrodów, itp. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych i firm.

Motorówki Szczecin