Ochrona przed szkodnikami

Zwalczanie chorób i szkodników ogrodowych w Szczecinie

Wypielęgnowany ogród to nasza duma i radość, miejsce spotkań rodzinnych, relaksu i spokoju. Niestety ten spokój może zostać zakłócony, kiedy pojawią się w nim szkodniki. Potrafią dostarczyć wiele nerwów i zepsuć nastrój, szczególnie że walka z nimi bywa trudna. Jeśli potrzebujesz pomocy w zwalczaniu intruzów ogrodowych, koniecznie zgłoś się do nas. Firma Lawendowy Gaj może przyjść w takiej sytuacji z ratunkiem i zastosować skuteczne rozwiązania, ponieważ w swoich usługach ma:

opryski przeciw chorobom i szkodnikom

opryski przeciw komarom

rozkładanie mat i siatek przeciw kretom

likwidację kretowisk

Ochrona Przed Szkodnikami 01
Ochrona Przed Szkodnikami 02
Ochrona Przed Szkodnikami 03
Ochrona Przed Szkodnikami 04

Tak jak nas dotykają choroby i infekcje, tak może to spotkać również rośliny z naszego ogrodu. Walkę należy rozpocząć natychmiast po zauważeniu problemu, aby zaraza objęła jak najmniejszy obszar. Jeśli pojawią się jakiekolwiek szkodniki lub choroby atakujące roślinność, trzeba podjąć odpowiednie działania.  Skutecznym sposobem są opryski, trzeba jednak dobrze rozpoznać zagrożenie, aby dobrać odpowiedni środek. Najlepiej skorzystać z preparatów, które wytwarzane są z naturalnych produktów, i działają na określony rodzaj pasożyta. Niestety czasem trudno obyć się bez środków chemicznych, jednakże należy pamiętać, że ich zastosowanie może negatywnie wpłynąć nie tylko na szkodniki, ale także na rośliny. Istotne w tym przypadku jest przestrzeganie wszystkich zaleceń producenta i zachowanie środków ostrożności.

Zakłócić relaks w ogrodzie mogą także komary, których jad powoduje nieznośne swędzenie. Wykonujemy opryski przeciw komarom, dzięki czemu wieczorne nasiadówki w ogrodzie będą czystą przyjemnością. Bez względu na rodzaj insektów, podejmiemy się ich zwalczania. Lawendowy Gaj, jako firma z doświadczeniem czeka na zlecenia :)

Usuwanie kretowisk i kładzenie zabezpieczeń przeciw kretom

Trawnik usiany kretowiskami i rozkopane rabatki to widok, który może wyprowadzić z równowagi. Jeśli jakiś kret dokazuje pod ziemią w Twoim ogrodzie, „ozdabiając” go wątpliwej urody kopczykami, a ty masz tego serdecznie dosyć, skontaktuj się z nami. Zajmujemy się likwidacją kretowisk i dokładamy starań, aby miejsce odzyskało estetyczny wygląd. Niestety sytuacja może się powtarzać, dlatego oprócz usunięcia powstałych już kretowisk, dobrze też podjąć działania zapobiegawcze. Dobrym rozwiązaniem będzie zabezpieczenie terenu. Sprawdza się w takim przypadku siatka przeciw kretom, która blokuje zwierzętom dostęp do powierzchni.

Wszystkich, którzy mają problem z ogrodowymi szkodnikami roślin, uciążliwymi kretami, natrętnymi komarami lub chorobami roślin, zachęcamy do kontaktu. Ochrona przed szkodnikami w Szczecinie, to zadanie dla firmy Lawendowy Gaj. Dołożymy starań, aby w jak najkrótszym czasie pozbyć się problemu. Po naszych działaniach będą mogli Państwo na powrót cieszyć się relaksem w ogrodzie w pięknych okolicznościach przyrody.

Motorówki Szczecin