Ochrona przed szkodnikami

Zwalczanie chorób i szkodników ogrodowych w Szczecinie

Wypielęgnowany ogród to nasza duma i radość, miejsce spotkań rodzinnych, relaksu i spokoju. Niestety ten spokój może zostać zakłócony, kiedy pojawią się w nim szkodniki. Potrafią dostarczyć wiele nerwów i zepsuć nastrój, szczególnie że walka z nimi bywa trudna. Jeśli potrzebujesz pomocy w zwalczaniu intruzów ogrodowych, koniecznie zgłoś się do nas. Firma Lawendowy Gaj może przyjść w takiej sytuacji z ratunkiem i zastosować skuteczne rozwiązania, ponieważ w swoich usługach ma:

opryski przeciw chorobom i szkodnikom

opryski przeciw komarom

rozkładanie mat i siatek przeciw kretom

likwidację kretowisk

Ochrona Przed Szkodnikami 01
Ochrona Przed Szkodnikami 02
Ochrona Przed Szkodnikami 03
Ochrona Przed Szkodnikami 04

Tak jak nas dotykają choroby i infekcje, tak może to spotkać również rośliny z naszego ogrodu. Walkę należy rozpocząć natychmiast po zauważeniu problemu, aby zaraza objęła jak najmniejszy obszar. Jeśli pojawią się jakiekolwiek szkodniki lub choroby atakujące roślinność, trzeba podjąć odpowiednie działania.  Skutecznym sposobem są opryski, trzeba jednak dobrze rozpoznać zagrożenie, aby dobrać odpowiedni środek. Najlepiej skorzystać z preparatów, które wytwarzane są z naturalnych produktów, i działają na określony rodzaj pasożyta. Niestety czasem trudno obyć się bez środków chemicznych, jednakże należy pamiętać, że ich zastosowanie może negatywnie wpłynąć nie tylko na szkodniki, ale także na rośliny. Istotne w tym przypadku jest przestrzeganie wszystkich zaleceń producenta i zachowanie środków ostrożności.

Zakłócić relaks w ogrodzie mogą także komary, których jad powoduje nieznośne swędzenie. Wykonujemy opryski przeciw komarom, dzięki czemu wieczorne nasiadówki w ogrodzie będą czystą przyjemnością. Bez względu na rodzaj insektów, podejmiemy się ich zwalczania. Lawendowy Gaj, jako firma z doświadczeniem czeka na zlecenia :)

Usuwanie kretowisk i kładzenie zabezpieczeń przeciw kretom

Trawnik usiany kretowiskami i rozkopane rabatki to widok, który może wyprowadzić z równowagi. Jeśli jakiś kret dokazuje pod ziemią w Twoim ogrodzie, „ozdabiając” go wątpliwej urody kopczykami, a ty masz tego serdecznie dosyć, skontaktuj się z nami. Zajmujemy się likwidacją kretowisk i dokładamy starań, aby miejsce odzyskało estetyczny wygląd. Niestety sytuacja może się powtarzać, dlatego oprócz usunięcia powstałych już kretowisk, dobrze też podjąć działania zapobiegawcze. Dobrym rozwiązaniem będzie zabezpieczenie terenu. Sprawdza się w takim przypadku siatka przeciw kretom, która blokuje zwierzętom dostęp do powierzchni.

Wszystkich, którzy mają problem z ogrodowymi szkodnikami roślin, uciążliwymi kretami, natrętnymi komarami lub chorobami roślin, zachęcamy do kontaktu. Ochrona przed szkodnikami w Szczecinie, to zadanie dla firmy Lawendowy Gaj. Dołożymy starań, aby w jak najkrótszym czasie pozbyć się problemu. Po naszych działaniach będą mogli Państwo na powrót cieszyć się relaksem w ogrodzie w pięknych okolicznościach przyrody.

 • Ogrodnik w Szczecinie – kompleksowe usługi dotyczące pielęgnacji ogrodów

  To co wyróżnia nas spośród konkurencyjnych firm to przede wszystkim szczególne zamiłowanie oraz pasja do roślinności i ogrodów. Ogrodnictwo dla naszej ekipy nie jest tylko i wyłącznie zawodem, ale także sposobem na pomocy ludziom w organizacji terenu wokół ich domów. Ogrodnik w Szczecinie – Lawendowy Gaj to szereg kompleksowych usług ogrodniczych wykonywanych z najwyższą dbałością o każdy detal. Wykonujemy przycinanie krzewów, drzew oraz żywopłotów, kosimy i zakładamy trawniki, pomagamy w doborze architektury ogrodowej, dbamy o zagospodarowanie terenów zieleni, a także zajmujemy się pielęgnacją i formowaniem roślin. O każdy ogród dbamy z należytą starannością. Zależy nam na jakości wykonywania usług i zadowoleniu naszych Klientów.

  Zagospodarowanie ogrodu jest niezwykle ważnym czynnikiem. Aby dokonać tego w należyty sposób trzeba mieć o tym pojęcie i ciekawy pomysł na ogród. Ogrodnik Szczecin to wyjątkowe projekty ogrodów i aranżacja terenu wokół budynków. Potrafimy dopasować styl ogrodu do miejsca i oczekiwań Zleceniodawców. Zajmujemy się projektowaniem altan i drenaży, a także ścieżek, schodów oczek wodnych i pergoli. Usługi ogrodnicze – Lawendowy Gaj wykonywane są na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Wszystkie zlecenia realizowane są w oparciu o obszerną wiedzę i bogate doświadczenie w branży. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 • Automatyczne systemy nawadniania ogrodowego Szczecin – instalacja

  Każdy kto marzy o pięknym ogrodzie, z zadbanymi i wypielęgnowanymi roślinami powinien pomyśleć między innymi o montażu systemu nawadniania ogrodowego. Dzięki zainstalowaniu zraszaczy zieleń ma zapewnioną wodę praktycznie przez cały czas. Taka forma podlewania roślinności jest niezwykle wygodna i tania. Dla osób, które cenią swój cenny czas jest to idealna propozycja. Lawendowy Gaj wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferuje montaż i instalację systemu nawadniania ogrodowego w Szczecinie. Takie zadania najlepiej powierzyć profesjonalistom oraz osobom, które na tej technologii dobrze się znają. Jeśli poszukujesz idealnego systemu do swojego przydomowego terenu i chcesz zapomnieć o problemach związanych z ciągłym podlewaniem roślin – zapraszamy!

  Zraszacze i dobrej jakości systemy nawadniania ogrodowego w Szczecinie są w stanie w zupełności odmienić sposób pielęgnacji ogrodów i przestrzeni zielonych znajdujących się wokół domu. Lawendowy Gaj oferuje innowacyjne i dobrej jakości systemy do nawadniania trawy, krzewów i kwiatów, które potrafią skutecznie zapewnić im cykliczne podlewanie, ale również wpłynąć na systematyczność i intensywność podawania wody. Zajmujemy się instalowaniem systemów automatycznych i sterowanych ręcznie. W przypadku tych pierwszych nawadnianie jest o wiele prostszą i szybszą opcją, która kierowana jest dzięki sygnałom sterowników.

 • Od najlepszych producentów trawniki z rolki Szczecin

  Lawendowy Gaj to firma z długoletnim doświadczeniem, pasją i zamiłowaniem do ogrodów, która oferuje profesjonalne zakładanie i pielęgnowanie trawników zarówno tych z siewu, jak i z rolki. Być może jesteś właśnie na etapie kończenia budowy domu i rozmyślasz o pięknym zielonym terenie wokół niego?! Ekipa z Lawendowego Gaju jest gotowa do działania tj, projektowania, planowania i aranżacji Twojego ogrodu! Trawniki z rolki w Szczecinie są pełne zalet. Do głównych z nich należą łatwość w ich utrzymaniu, oszczędność i wysoka jakość wykonania odporna na deptanie. Trawniki z rolki posiadają gęstą i mocną trawę, która doskonale sprawdza się na terenach małych, jak i obszernych. Efekt założenia takiego trawnika z rolki wokół domu następuje natychmiastowo!

  Trawa od razu efektywnie się prezentuje i jest gotowa do użytkowania. Wolna jest od wszelkiego rodzaju szkodników, które tylko i wyłącznie niszczą wcześniej wyrównaną powierzchnię. Trawniki z rolki w Szczecinie można położyć praktycznie o każdej porze, z wyjątkiem czasu, gdy gleba jest zamarznięta. Podobnie jak w przypadku siania trawy i tutaj okolice należy porządnie wysprzątać, a teren wyrównać w taki sposób, aby nie dostawała się i nie zalegała na nim woda. Do każdego zlecenia nasi fachowcy podchodzą profesjonalnie służąc pomocą i doradztwem w branży ogrodniczej. Szczególnie oferujemy swoją pomoc w wyborze określonego typu trawy i miejsca jej założenia.

Motorówki Szczecin