Usługi z użyciem maszyn

Efektywne prace ogrodowe z użyciem maszyn

Aby mieć zadbany ogród, trzeba poświęcić mu dużo czasu i energii. Niektóre z prac ogrodowych sprawiają frajdę i satysfakcje, jednakże są też takie zajęcia, do których ciężko się zabrać – i z całą pewnością należy do nich przekopywanie ziemi. To zadanie wysiłkowe i żmudne, jest jednak konieczne dla dobrego wzrostu i rozwoju roślin, szczególnie po sezonie zimowym, gdy ziemia jest zwarta i zbita po zimnych miesiącach. Zadanie to, będzie łatwiejsze jeśli użyje się glebogryzarki. Niestety koszt takiej maszyny jest spory, dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty Firmy Lawendowy Gaj, która wykona dla Państwa usługi z użyciem glebogryzarki w Szczecinie.

Maszyna przyda się do prac w ogrodach o różnej powierzchni, niekoniecznie tych największych. Wykorzystując glebogryzarkę nie tylko przekopiemy ziemię, ale jednocześnie ją spulchnimy, po czym wyrównamy teren. Usługa może być przydatna także przy zakładaniu trawnika, ponieważ za pomocą glebogryzarki możliwe jest odchwaszczenia terenu i napowietrzenie gleby. Ponadto możemy się podjąć nawożenia ziemi i za pomocą maszyny dobrze wymieszać nawóz z glebą. Nasza usługa to same korzyści:

efektywne przekopanie ziemi

skuteczne odchwaszczanie i spulchnianie

możliwość dobrego wymieszania nawozu z ziemią

dobre przygotowanie ziemi po uprawę

możliwość wyrównania terenu

Maszyny W Ogrodzie Szczecin 01
Maszyny W Ogrodzie Szczecin 02
Maszyny W Ogrodzie Szczecin 03
Maszyny W Ogrodzie Szczecin 04

Tworząc firmę zadbaliśmy nie tylko o dobre przygotowanie zawodowe, ale także o wyposażenie zaplecza w niezbędne maszyny, które okazuje się być bardzo przydatne w naszej działalności. Tym bardziej, ze często wykonujemy ogrody od podstaw, gdzie dobre przygotowanie ziemi ma ogromne znaczenie. Realizując zlecenia Klientów mamy na uwadze, że duże znaczenie ma zarówno jakość, jak i tempo działań. Prace w ogrodzie są często trudne, dlatego warto zdać się na profesjonalne usługi ogrodnicze.

 • Ogrodnik w Szczecinie – kompleksowe usługi dotyczące pielęgnacji ogrodów

  To co wyróżnia nas spośród konkurencyjnych firm to przede wszystkim szczególne zamiłowanie oraz pasja do roślinności i ogrodów. Ogrodnictwo dla naszej ekipy nie jest tylko i wyłącznie zawodem, ale także sposobem na pomocy ludziom w organizacji terenu wokół ich domów. Ogrodnik w Szczecinie – Lawendowy Gaj to szereg kompleksowych usług ogrodniczych wykonywanych z najwyższą dbałością o każdy detal. Wykonujemy przycinanie krzewów, drzew oraz żywopłotów, kosimy i zakładamy trawniki, pomagamy w doborze architektury ogrodowej, dbamy o zagospodarowanie terenów zieleni, a także zajmujemy się pielęgnacją i formowaniem roślin. O każdy ogród dbamy z należytą starannością. Zależy nam na jakości wykonywania usług i zadowoleniu naszych Klientów.

  Zagospodarowanie ogrodu jest niezwykle ważnym czynnikiem. Aby dokonać tego w należyty sposób trzeba mieć o tym pojęcie i ciekawy pomysł na ogród. Ogrodnik Szczecin to wyjątkowe projekty ogrodów i aranżacja terenu wokół budynków. Potrafimy dopasować styl ogrodu do miejsca i oczekiwań Zleceniodawców. Zajmujemy się projektowaniem altan i drenaży, a także ścieżek, schodów oczek wodnych i pergoli. Usługi ogrodnicze – Lawendowy Gaj wykonywane są na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Wszystkie zlecenia realizowane są w oparciu o obszerną wiedzę i bogate doświadczenie w branży. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 • Automatyczne systemy nawadniania ogrodowego Szczecin – instalacja

  Każdy kto marzy o pięknym ogrodzie, z zadbanymi i wypielęgnowanymi roślinami powinien pomyśleć między innymi o montażu systemu nawadniania ogrodowego. Dzięki zainstalowaniu zraszaczy zieleń ma zapewnioną wodę praktycznie przez cały czas. Taka forma podlewania roślinności jest niezwykle wygodna i tania. Dla osób, które cenią swój cenny czas jest to idealna propozycja. Lawendowy Gaj wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferuje montaż i instalację systemu nawadniania ogrodowego w Szczecinie. Takie zadania najlepiej powierzyć profesjonalistom oraz osobom, które na tej technologii dobrze się znają. Jeśli poszukujesz idealnego systemu do swojego przydomowego terenu i chcesz zapomnieć o problemach związanych z ciągłym podlewaniem roślin – zapraszamy!

  Zraszacze i dobrej jakości systemy nawadniania ogrodowego w Szczecinie są w stanie w zupełności odmienić sposób pielęgnacji ogrodów i przestrzeni zielonych znajdujących się wokół domu. Lawendowy Gaj oferuje innowacyjne i dobrej jakości systemy do nawadniania trawy, krzewów i kwiatów, które potrafią skutecznie zapewnić im cykliczne podlewanie, ale również wpłynąć na systematyczność i intensywność podawania wody. Zajmujemy się instalowaniem systemów automatycznych i sterowanych ręcznie. W przypadku tych pierwszych nawadnianie jest o wiele prostszą i szybszą opcją, która kierowana jest dzięki sygnałom sterowników.

 • Od najlepszych producentów trawniki z rolki Szczecin

  Lawendowy Gaj to firma z długoletnim doświadczeniem, pasją i zamiłowaniem do ogrodów, która oferuje profesjonalne zakładanie i pielęgnowanie trawników zarówno tych z siewu, jak i z rolki. Być może jesteś właśnie na etapie kończenia budowy domu i rozmyślasz o pięknym zielonym terenie wokół niego?! Ekipa z Lawendowego Gaju jest gotowa do działania tj, projektowania, planowania i aranżacji Twojego ogrodu! Trawniki z rolki w Szczecinie są pełne zalet. Do głównych z nich należą łatwość w ich utrzymaniu, oszczędność i wysoka jakość wykonania odporna na deptanie. Trawniki z rolki posiadają gęstą i mocną trawę, która doskonale sprawdza się na terenach małych, jak i obszernych. Efekt założenia takiego trawnika z rolki wokół domu następuje natychmiastowo!

  Trawa od razu efektywnie się prezentuje i jest gotowa do użytkowania. Wolna jest od wszelkiego rodzaju szkodników, które tylko i wyłącznie niszczą wcześniej wyrównaną powierzchnię. Trawniki z rolki w Szczecinie można położyć praktycznie o każdej porze, z wyjątkiem czasu, gdy gleba jest zamarznięta. Podobnie jak w przypadku siania trawy i tutaj okolice należy porządnie wysprzątać, a teren wyrównać w taki sposób, aby nie dostawała się i nie zalegała na nim woda. Do każdego zlecenia nasi fachowcy podchodzą profesjonalnie służąc pomocą i doradztwem w branży ogrodniczej. Szczególnie oferujemy swoją pomoc w wyborze określonego typu trawy i miejsca jej założenia.

Motorówki Szczecin