Oświetlenie w ogrodzie

Montaż oświetlenia ogrodowego w Szczecinie

Światło w ogrodzie jest bardzo ważnym elementem, które pełni funkcję ozdobną, ale i też potrafi zapewnić poczucie komfortu i bezpieczeństwa po zmroku. Dzięki oświetleniu w godzinach nocnych można bez problemów i większego trudu poruszać się po ogrodzie. Światło pozwala na wyeksponowanie tych rzeczy, które są interesujące i warte pokazania, a także umożliwia spędzenie przyjemnych chwil wraz z bliskimi i znajomymi w wieczorne i letnie dni. Montaż oświetlenia ogrodowego musi być przeprowadzony zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa i może być zasilane instalacją nisko – lub wysokonapięciową. Lawendowy Gaj może pomóc Państwu w doborze idealnego oświetlenia ogrodowego, które może być następujące:

lampy na słupkach różnej wysokości (rtęciowe, sodowe)

klinkiety i latarnie – oprawy do montowania na ścianach budynku

reflektory

oświetlenie punktowe (halogeny)

Oswietlenie Ogrodu Szczecin 01
Oswietlenie Ogrodu Szczecin 02
Oswietlenie Ogrodu Szczecin 03
Oswietlenie Ogrodu Szczecin 04

System oświetleniowy warto zaprojektować i zamontować przed urządzeniem całego ogrodu, dzięki temu można uniknąć rozkopania i zniszczenia zagospodarowanego terenu. Całą aranżację oświetlenia należy na spokojnie przemyśleć, gdyż dobrana w odpowiedni sposób kompozycja świetlna może dodać uroku i tajemniczości. Jeśli podświetlimy wybrane elementy małej architektury, rośliny, a także oczko wodne to nie tylko będziemy podziwiać piękne oświetlenie nocą ale przede wszystkim będzie można bezpiecznie poruszać się po ogrodzie.

Lampy i punkty oświetleniowe w nowoczesnym stylu

Umiejętnie zaplanowany i zaprojektowany ogród może stać się niesamowitym i magicznym miejscem, który będzie zachwycał pięknem w nocy. W ogrodach zwykle stosuje się kilka technik oświetleniowych co daje jeszcze lepsze widoki i efekty świetlne. Firma Lawendowy Gaj zajmuje się montażem systemu oświetleniowego do ogrodów w Szczecinie. Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać i zaprojektować odpowiednie oświetlenie ogrodowe. Zwiększając komfort użytkowania wychodzimy naprzeciw naszym Klientom wyposażając lampy w czujniki zmierzchowe lub sterowanie czasowe. Dzięki nim oświetlenie będzie automatycznie włączało i wyłączało się w określonym czasie. Montując dodatkowo czujniki ruchu można zaoszczędzić energię elektryczną ale też lepsze i łatwiejsze poruszanie się po strefach ogrodu.

Oświetlenie i oprawy wykorzystywane na zewnątrz budynków powinny być odporne na działanie czynników atmosferycznych. Jesteśmy przekonani, że oświetlenie dobrane i zrealizowane przez naszą firmą Lawendowy Gaj pozwoli Państwu w magiczny i wyjątkowy sposób ukształtować przestrzeń ogrodową wokół domu, wydobywając to co najpiękniejsze w ogrodzie po zmroku.

Oświetlenie do ogrodu jest ważnym elementem, dzięki którym po zmierzchu tworzymy odpowiedni nastrój intymny oraz klimat posesji. Na rynku jest ogromny wybór lamp stojących niskich i wysokich, kinkietów, czujników zmierzchowych współpracujących z oświetleniem ledowym, często wykorzystywanym w podświetleniu architektury czy soliterów roślinnych. Mamy do zaoferownia różnego rodzaju oprawy ogrodowe montowane na elewacjach budynku czy ogrodzeniach. Pozwalające na znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej. W zależności od stylistyki ogrodowej, dobieramy odpowiednią oprawę, kolor i materiał. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z profesjonalnego montażu systemu oświetleniowego przez naszych specjalistów.

Motorówki Szczecin