Trawniki z rolki

Zakładanie i pielęgnacja - trawniki z rolki Szczecin

Trawnik to powierzchnia, która zajmuje duży obszar wokół domu. Pełni on różne funkcje, zarówno estetyczną, jak i rekreacyjną. Stanowi bardzo istotną część ogrodu, dlatego tak ważne jest, aby był on zadbany i wypielęgnowany. Trawnik z rolki jest coraz bardziej powszechną formą użytkowania powierzchni wokół domu. Posiada wiele zalet, a do głównych z nich należą:

natychmiastowy efektt estetyczny

użytkowanie już po 2 tygodniach od założenia trawy

odporność na szkodniki i uszkodzenia

możliwość regeneracji i łatwość ukorzenienia

jednolite zagęszczenie

Trawniki Z Rolki 01
Trawniki Z Rolki 02
Trawniki Z Rolki 03
Trawniki Z Rolki 04

Lawendowy Gaj swoją obszerną ofertę kieruje do Klientów indywidualnych i różnego rodzaju instytucji oraz firm. Wciąż poszerzamy swoje usługi wzbogacając je o coraz to nowsze metody oraz lepszą technologię. Trawniki z rolki sprowadzamy od najlepszych producentów, dzięki czemu produkty nasze charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Darń po założeniu i wypielęgnowaniu przez naszych specjalistów prezentuje się efektownie i idealnie komponuje się z otoczeniem.

Lawendowy Gaj zadba o każdy rodzaj trawnika

To co wyróżnia nas spośród konkurencyjnych firm, to perfekcyjna dbałość o Klientów. Staramy się jak najbardziej sprostać oczekiwaniom naszych Odbiorców wdrażając coraz to nowsze technologie w nasz system pracy. Do zadań i prac ogrodowych podchodzimy z zaangażowaniem, a współpraca z renomowanymi producentami wysokiej jakości produktów z pewnością zadowoli każdego miłośnika ogrodów.

Wszystkie osoby zainteresowane piękną, zieloną trawą w przydomowym ogródku zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy terminowe wykonanie usług i produkty wysokiej jakości. Trawnik z rolki zakładamy precyzyjnie udzielając fachowych rad dotyczących jego pielęgnacji i strzyżenia. Dobierzemy najlepsze mieszanki traw i odpowiednie do nich nawozy. Chcesz osiągnąć zadowalający efekt zielonego dywanu w swoim ogrodzie? Skontaktuj się z firmą – Lawendowy Gaj.

 • Ogrodnik w Szczecinie – kompleksowe usługi dotyczące pielęgnacji ogrodów

  To co wyróżnia nas spośród konkurencyjnych firm to przede wszystkim szczególne zamiłowanie oraz pasja do roślinności i ogrodów. Ogrodnictwo dla naszej ekipy nie jest tylko i wyłącznie zawodem, ale także sposobem na pomocy ludziom w organizacji terenu wokół ich domów. Ogrodnik w Szczecinie – Lawendowy Gaj to szereg kompleksowych usług ogrodniczych wykonywanych z najwyższą dbałością o każdy detal. Wykonujemy przycinanie krzewów, drzew oraz żywopłotów, kosimy i zakładamy trawniki, pomagamy w doborze architektury ogrodowej, dbamy o zagospodarowanie terenów zieleni, a także zajmujemy się pielęgnacją i formowaniem roślin. O każdy ogród dbamy z należytą starannością. Zależy nam na jakości wykonywania usług i zadowoleniu naszych Klientów.

  Zagospodarowanie ogrodu jest niezwykle ważnym czynnikiem. Aby dokonać tego w należyty sposób trzeba mieć o tym pojęcie i ciekawy pomysł na ogród. Ogrodnik Szczecin to wyjątkowe projekty ogrodów i aranżacja terenu wokół budynków. Potrafimy dopasować styl ogrodu do miejsca i oczekiwań Zleceniodawców. Zajmujemy się projektowaniem altan i drenaży, a także ścieżek, schodów oczek wodnych i pergoli. Usługi ogrodnicze – Lawendowy Gaj wykonywane są na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Wszystkie zlecenia realizowane są w oparciu o obszerną wiedzę i bogate doświadczenie w branży. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 • Automatyczne systemy nawadniania ogrodowego Szczecin – instalacja

  Każdy kto marzy o pięknym ogrodzie, z zadbanymi i wypielęgnowanymi roślinami powinien pomyśleć między innymi o montażu systemu nawadniania ogrodowego. Dzięki zainstalowaniu zraszaczy zieleń ma zapewnioną wodę praktycznie przez cały czas. Taka forma podlewania roślinności jest niezwykle wygodna i tania. Dla osób, które cenią swój cenny czas jest to idealna propozycja. Lawendowy Gaj wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferuje montaż i instalację systemu nawadniania ogrodowego w Szczecinie. Takie zadania najlepiej powierzyć profesjonalistom oraz osobom, które na tej technologii dobrze się znają. Jeśli poszukujesz idealnego systemu do swojego przydomowego terenu i chcesz zapomnieć o problemach związanych z ciągłym podlewaniem roślin – zapraszamy!

  Zraszacze i dobrej jakości systemy nawadniania ogrodowego w Szczecinie są w stanie w zupełności odmienić sposób pielęgnacji ogrodów i przestrzeni zielonych znajdujących się wokół domu. Lawendowy Gaj oferuje innowacyjne i dobrej jakości systemy do nawadniania trawy, krzewów i kwiatów, które potrafią skutecznie zapewnić im cykliczne podlewanie, ale również wpłynąć na systematyczność i intensywność podawania wody. Zajmujemy się instalowaniem systemów automatycznych i sterowanych ręcznie. W przypadku tych pierwszych nawadnianie jest o wiele prostszą i szybszą opcją, która kierowana jest dzięki sygnałom sterowników.

 • Od najlepszych producentów trawniki z rolki Szczecin

  Lawendowy Gaj to firma z długoletnim doświadczeniem, pasją i zamiłowaniem do ogrodów, która oferuje profesjonalne zakładanie i pielęgnowanie trawników zarówno tych z siewu, jak i z rolki. Być może jesteś właśnie na etapie kończenia budowy domu i rozmyślasz o pięknym zielonym terenie wokół niego?! Ekipa z Lawendowego Gaju jest gotowa do działania tj, projektowania, planowania i aranżacji Twojego ogrodu! Trawniki z rolki w Szczecinie są pełne zalet. Do głównych z nich należą łatwość w ich utrzymaniu, oszczędność i wysoka jakość wykonania odporna na deptanie. Trawniki z rolki posiadają gęstą i mocną trawę, która doskonale sprawdza się na terenach małych, jak i obszernych. Efekt założenia takiego trawnika z rolki wokół domu następuje natychmiastowo!

  Trawa od razu efektywnie się prezentuje i jest gotowa do użytkowania. Wolna jest od wszelkiego rodzaju szkodników, które tylko i wyłącznie niszczą wcześniej wyrównaną powierzchnię. Trawniki z rolki w Szczecinie można położyć praktycznie o każdej porze, z wyjątkiem czasu, gdy gleba jest zamarznięta. Podobnie jak w przypadku siania trawy i tutaj okolice należy porządnie wysprzątać, a teren wyrównać w taki sposób, aby nie dostawała się i nie zalegała na nim woda. Do każdego zlecenia nasi fachowcy podchodzą profesjonalnie służąc pomocą i doradztwem w branży ogrodniczej. Szczególnie oferujemy swoją pomoc w wyborze określonego typu trawy i miejsca jej założenia.

Motorówki Szczecin