Inne prace ogrodowe

Pielęgnacja ogrodu przed zimą i inne prace ogrodowe

Firma Lawendowy Gaj powstała z zamiłowania do ogrodnictwa, czego efekty mogą obserwować Klienci korzystający z naszej oferty.  Wyposażyliśmy naszą firmę w przydatne narzędzia, akcesoria i maszyny, dzięki czemu możemy świadczyć szeroki wachlarz usług, który nie ogranicza się tylko do zakładania ogrodów. Prace ogrodowe nie dotyczą tylko wiosny, również jesienią jest sporo do zrobienia. Zajmujemy się np. przygotowaniami ogrodu do sezonu zimowego, co jest niezbędne, aby ogród bez szwanku przetrwał ten trudny czas. Czynności jakie należy wykonać to m.in.

nawożenie ziemi

odchwaszczanie

oczyszczenie i okrycie oczka wodnego

okrycie kwiatów, krzewów i drzew

aeracja trawnika

Inne Prace Ogrodowe Szczecin 01
Inne Prace Ogrodowe Szczecin 02
Inne Prace Ogrodowe Szczecin 03
Inne Prace Ogrodowe Szczecin 04

Dzięki wymienionym zabiegom, minimalizujemy ryzyko utraty niektórych roślin oraz przykładamy się do tego, że ogród na wiosnę będzie dobrze się prezentował. Jeśli posiadamy ogródek warzywny warto wiedzieć, że stosuje się praktykę siewu przed zimą, przy czym trzeba orientować się, których gatunków warzyw rzecz dotyczy. Glebę trzeba zabezpieczyć, a na wiosnę cieszyć się szybszym wzrostem świeżych warzyw.

Usługi ogrodnicze dla osób prywatnych i firm

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem ogrodu, a nie masz czasu na prace w nim, skontaktuj się z naszą firmą. Doświadczeni i wykwalifikowani ogrodnicy, zajmą się Twoim przydomowym ogrodem i wykonają niezbędne czynności. Umówimy się na spotkanie i omówimy zakres działań, w razie potrzeby podpowiemy jakie są zalecone wskazania dotyczące roślin i gleby.

Nasze usługi kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale także firm czy wspólnot mieszkaniowych - jesteśmy w stanie podjąć się pielęgnacji zieleni w przestrzeni publicznej. Działamy solidnie i terminowo, z wykorzystaniem naszej wiedzy.

 • Ogrodnik w Szczecinie – kompleksowe usługi dotyczące pielęgnacji ogrodów

  To co wyróżnia nas spośród konkurencyjnych firm to przede wszystkim szczególne zamiłowanie oraz pasja do roślinności i ogrodów. Ogrodnictwo dla naszej ekipy nie jest tylko i wyłącznie zawodem, ale także sposobem na pomocy ludziom w organizacji terenu wokół ich domów. Ogrodnik w Szczecinie – Lawendowy Gaj to szereg kompleksowych usług ogrodniczych wykonywanych z najwyższą dbałością o każdy detal. Wykonujemy przycinanie krzewów, drzew oraz żywopłotów, kosimy i zakładamy trawniki, pomagamy w doborze architektury ogrodowej, dbamy o zagospodarowanie terenów zieleni, a także zajmujemy się pielęgnacją i formowaniem roślin. O każdy ogród dbamy z należytą starannością. Zależy nam na jakości wykonywania usług i zadowoleniu naszych Klientów.

  Zagospodarowanie ogrodu jest niezwykle ważnym czynnikiem. Aby dokonać tego w należyty sposób trzeba mieć o tym pojęcie i ciekawy pomysł na ogród. Ogrodnik Szczecin to wyjątkowe projekty ogrodów i aranżacja terenu wokół budynków. Potrafimy dopasować styl ogrodu do miejsca i oczekiwań Zleceniodawców. Zajmujemy się projektowaniem altan i drenaży, a także ścieżek, schodów oczek wodnych i pergoli. Usługi ogrodnicze – Lawendowy Gaj wykonywane są na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Wszystkie zlecenia realizowane są w oparciu o obszerną wiedzę i bogate doświadczenie w branży. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 • Automatyczne systemy nawadniania ogrodowego Szczecin – instalacja

  Każdy kto marzy o pięknym ogrodzie, z zadbanymi i wypielęgnowanymi roślinami powinien pomyśleć między innymi o montażu systemu nawadniania ogrodowego. Dzięki zainstalowaniu zraszaczy zieleń ma zapewnioną wodę praktycznie przez cały czas. Taka forma podlewania roślinności jest niezwykle wygodna i tania. Dla osób, które cenią swój cenny czas jest to idealna propozycja. Lawendowy Gaj wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferuje montaż i instalację systemu nawadniania ogrodowego w Szczecinie. Takie zadania najlepiej powierzyć profesjonalistom oraz osobom, które na tej technologii dobrze się znają. Jeśli poszukujesz idealnego systemu do swojego przydomowego terenu i chcesz zapomnieć o problemach związanych z ciągłym podlewaniem roślin – zapraszamy!

  Zraszacze i dobrej jakości systemy nawadniania ogrodowego w Szczecinie są w stanie w zupełności odmienić sposób pielęgnacji ogrodów i przestrzeni zielonych znajdujących się wokół domu. Lawendowy Gaj oferuje innowacyjne i dobrej jakości systemy do nawadniania trawy, krzewów i kwiatów, które potrafią skutecznie zapewnić im cykliczne podlewanie, ale również wpłynąć na systematyczność i intensywność podawania wody. Zajmujemy się instalowaniem systemów automatycznych i sterowanych ręcznie. W przypadku tych pierwszych nawadnianie jest o wiele prostszą i szybszą opcją, która kierowana jest dzięki sygnałom sterowników.

 • Od najlepszych producentów trawniki z rolki Szczecin

  Lawendowy Gaj to firma z długoletnim doświadczeniem, pasją i zamiłowaniem do ogrodów, która oferuje profesjonalne zakładanie i pielęgnowanie trawników zarówno tych z siewu, jak i z rolki. Być może jesteś właśnie na etapie kończenia budowy domu i rozmyślasz o pięknym zielonym terenie wokół niego?! Ekipa z Lawendowego Gaju jest gotowa do działania tj, projektowania, planowania i aranżacji Twojego ogrodu! Trawniki z rolki w Szczecinie są pełne zalet. Do głównych z nich należą łatwość w ich utrzymaniu, oszczędność i wysoka jakość wykonania odporna na deptanie. Trawniki z rolki posiadają gęstą i mocną trawę, która doskonale sprawdza się na terenach małych, jak i obszernych. Efekt założenia takiego trawnika z rolki wokół domu następuje natychmiastowo!

  Trawa od razu efektywnie się prezentuje i jest gotowa do użytkowania. Wolna jest od wszelkiego rodzaju szkodników, które tylko i wyłącznie niszczą wcześniej wyrównaną powierzchnię. Trawniki z rolki w Szczecinie można położyć praktycznie o każdej porze, z wyjątkiem czasu, gdy gleba jest zamarznięta. Podobnie jak w przypadku siania trawy i tutaj okolice należy porządnie wysprzątać, a teren wyrównać w taki sposób, aby nie dostawała się i nie zalegała na nim woda. Do każdego zlecenia nasi fachowcy podchodzą profesjonalnie służąc pomocą i doradztwem w branży ogrodniczej. Szczególnie oferujemy swoją pomoc w wyborze określonego typu trawy i miejsca jej założenia.

Motorówki Szczecin